Новинка нашого інтернет-магазину http://popbrandstore.com.ua/
Коротка ручка, що нагадує канат, зав'язаний об'ємним вузлом, не тільки привертає увагу до чорної сумки Jitney, але й зображає головну тему круїзної колекції 2020 року — «морські» професії. Модель пошили з гладкої шкіри з легким матовим блиском. Широкий клапан із потайним поворотним замком прикрасили пряжкою як знакові для аксесуарів бренда перехрещених стрілок.
Матеріал: натуральна шкіра
Колір: чорний
- Параметри виробу: Висота 15 см, ширина 22 см, глибина 8 см, довжина ремінця 108 см.
Комплектація: фірмова коробка, пильовик, документи.
Всі фото відповідають реальному вигляду виробу.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Конверт |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 7 800 ₴





