Новинка нашого інтернет-магазину http://popbrandstore.com.ua/
Попри мініатюрний розмір сумка допоможе виділитися з натовпу. Потрібний тон задають грановані прозорі кристали, якими повністю покрили аксесуар із м'якої шкіри. Олександр Венг доповнив модель тільки короткою чорною ручкою, прикрашеною білим логотипом марки. Всередину помістяться смартфон, дзеркало та помада
- Параметри виробу: Висота 9,5 см, ширина 15,5 см, глибина 5,5 см, довжина ремінця 35 см. До комплекту входить: пильовик.
Всі фото відповідають реальному вигляду сумки.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Сріблястий |
| Розмір | Малий |
| Форма | Квадратна |
| Тип застежки | Замок |
| Жорсткість | М'яка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 400 ₴










