Новинка нашого інтернет-магазину http://popbrandstore.com.ua/ клатч LOUIS VUITTON TWIST MM EPI
Ця елегантна маленька сумка має секрет: вона набагато містша, ніж здається. Майстерно сконструйований корпус оригінальної «хвилястої» форми забезпечує вдосталь місця для всього необхідного. Регульований ланцюжок дає змогу носити сумку через плече або витончено повісити її на плече.
Деталі:
- розмір 23 x 18 x 8 cm
(довжина x висота x ширина )
- Шкіра Ωpi білого кольору
- Фірмовий поворотний замок LV
- Оздоблення з ялової шкіри
- Підкладка з мікрофібри
- Внутрішня кишеня
Всі фото відповідають реальному вигляду виробу.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Білий |
| Розмір | Малий |
| Форма | Квадратна |
| Тип застежки | Магніт |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 200 ₴







Відправка з 02 травня 2026
