Новинка нашого інтернет-бутика www.popbrandstore.com.ua
У колекцію сезону осінь-зима 2019 року увійшла сумка Monogram LouLou вугільно-чорного кольору. Під час пошиття моделі майстри марки, заснованої Івом Сен-Лораном, використовували дрібнофактурну шкіру з легким матовим блиском. Стьобаний Y-подібний візерунок рифлюється з позолоченою монограмою Касандра на клинуватий клапані. Всередину помістяться кардхолдер, смартфон, дзеркало та помада. У комплекті — знімний плечовий ремінь.
-
Параметри виробу: Висота 15 см, ширина 22 см, глибина 7 см, довжина ремінця 122 см. До комплекту входить: пильовик, коробка
Всі фото відповідають реальному вигляду виробу.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Багет |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Середній |
| Форма | Квадратна |
| Тип застежки | Без застібки |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | 2 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 800 ₴





