Новинка нашого інтернет-магазину http://popbrandstore.com.ua/ сумка Louis Vuitton Montaigne
Сумка Montaigne BB з легендарної канви Monogram, що поєднує ефектний і геометрично чіткий силует з ідеальною організацією внутрішнього простору, чудово підійде для ділової жінки. Її можна носити в руці, на лікті або через плече на довгому знімному ремені, що дає змогу створити ефектний і стильний образ.
Деталі:
Колір: коричневий
29 x 20 x 13 cm
(довжина x висота x ширина )
- Знімний ремінь для носіння через плече
- Оздоблення з необробленої ялової шкіри
- Блискуча фурнітура з латуні золотистого кольору
- Підкладка з мікрофібри бордового кольору
- Одне центральне відділення на блискавці із замком, два широкі відділення, подвійна кишеня для смартфона, одна плоска кишеня
- Захисні заклепки на дні
Всі фото відповідають реальному вигляду сумки.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Коричневий |
| Розмір | Середній |
| Форма | Квадратна |
| Тип застежки | Без застібки |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 29 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 6 000 ₴






Відправка з 25 квітня 2026
