Новинка нашого інтернет-магазину http://popbrandstore.com.ua/
Кожна дівчина хоче мати у своєму гардеробі класику моди, і саме ці аксесуари стануть Вашою підмогою під час створення унікального образу. Прекрасна ергономіка, висока функціональність і простота в догляді — це далеко забезпечений перелік переваг.
Neverfull має всі якості, яких ви чекаєте від сумки. Містка, але не надто об'ємна, структурована, але водночас м'яка, вона підійде як для міста, так для життя за містом. Це розкішна та практична модель, але якщо затягнути бічні ремінці, вона перетвориться на стильну міську сумку. Завдяки тонким ручкам зі шкіри сумку зручно носити на плечі або на лікті. Тут модель представлена в канві Damier Ebène
Матеріал: натуральна шкіра канве Damier Ebène;
Колір: коричневий
Розмір: довжина 32 см, висота 29 см, товщина 16 см
Підкладка: шкіряна
Має одне відділення.
у комплекті косметичка, коробка, пильовик, документи.
Всі фото відповідають реальному вигляду сумки.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 29 мм |
| Довжина | 32 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Без застібки |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 16 мм |
- Ціна: 5 800 ₴







