Новинка нашого інтернет-бутика http://popbrandstore.com.ua/
Кожна дівчина хоче мати у своєму гардеробі класику моди, і саме ці аксесуари стануть Вашою підмогою під час створення унікального образу. Прекрасна ергономіка, висока функціональність і простота в догляді — це далеко забезпечений перелік переваг.
Сумки Луї Вітон, безсумнівно, належать до категорії товарів преміумкласу. Шикарне забарвлення дає змогу носити їх із найрізноманітнішим вбранням. Вони стануть справжньою родзинкою Вашого унікального стилю.
Матеріал: натуральна шкіра;
Колір: світло-бежевий
Розмір: 30.0/x 21.0 x 17.0 см
Підкладка: шкіряна
Має одне відділення.
у комплекті коробка, пильовик, документи.
Всі фото відповідають реальному вигляду сумки.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Середній |
| Форма | Квадратна |
| Тип застежки | Без застібки |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 21 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 17 мм |
- Ціна: 7 200 ₴








