Портмоне Louis Vuitton Damier Canvas — це стиль, якість і функціональність. Неповторний дизайн канви, зручна форма, вишуканий стиль і деталі підкреслять Ваш статут.
Аксессуар виготовлений із канви Monogram. Він такий зручний і практичний, що з ним можна хоч на край світу, у нього з легкістю помістяться все найнеобхідніше.
Усередині гаманця є п'ять містких відділень для купюр, кишеня на блискавці для дрібниць, а також 8 відділень для банківських, дисконтних і візитних карток.
Застібається на блискавку. На фурнітурі замочка вигравіюваний логотип LV.
Комплектується коробкою Louis Vuitton, пильовиком та паспортом.
| Матеріал | Шкіра натуральна |
| Колір | Коричневий |
| Колір фурнітури | Золото |
| Деталі | |
| Розміри | 20.0 x 10.0 x 3.0 см |
Наші реальні фото!
Всі фото відповідають реальному вигляду виробу.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 20 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 400 ₴







