Новинка нашого інтернет-бутика www.popbrandstore.com.ua ремінь Шанель із пряжкою-логотипом
Модний, стильний, чорний шкіряний ремінь із пряжкою-логотипом
Деталі:
Довжина — 95 см, яка регулюється, ширина — 3 см, колір — чорний, фурнітура — золото.
Комплектація: фірмова коробка, дірокол, пильовик, документи.
Всі фото відповідають реальному вигляду ременя.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ременя | Універсальний |
| Стать | Жіноча |
| Длина ремня | 95 мм |
| Ширина ремня | 1 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Тип застежки | Пряжка замок |
| Колір | Золотистий |
| Коротшає | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 101-110 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 400 ₴








