Новинка! У нашому інтернеті-бутике Жіноча сумка Dior
- Застежка с клапаном.
- Магнітна застібка з декоративною пряжкою "CD" спереду.
- Кишеня ззаду.
- Внутрішня плоска кишеня.
- Знімний плечовий ремінь із вишивкою Dior Oblique синього кольору.
- Можна носити в руці, на плечі або через плече.
- Розміри: 22 x 8 x 19,5 см.
Усі фото відповідають реальному вигляду сумки.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bobby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Конверт |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 1 основний |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 19 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 600 ₴











