Висота 50 см, ширина 56 см, глибина 19 см,
Колір: чорний. колір фурнітури — золото
Натуральна шкіра. Комплектація: пакет фірмовий, пильовик, документи.
Всі фото відповідають реальному вигляду сумки.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 56 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 600 ₴










