Новинка нашого інтернет-магазину http://popbrandstore.com.ua/
Наш Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся там усі новинки!
Кожна дівчина хоче мати у своєму гардеробі класику моди, і саме ці аксесуари стануть Вашою підмогою під час створення унікального образу. Прекрасна ергономіка, висока функціональність і простота в догляді — це далеко забезпечать перелік переваг.
Сумки Луї Вітон, безсумнівно, належать до категорії товарів преміумкласу. Шикарне забарвлення дає змогу носити їх із найрізноманітнішим вбранням. Вони стануть справжньою родзинкою Вашого унікального стилю.
У цій моделі Louis Vuitton Neverfull одна секція і всередині одна бічна кишенька на змійці, ручки фіксованої довжини.Сумка Louis Vuitton Neverfull застібається на блискавку, у комплекті косметичка.
Матеріал: натуральна шкіра;
Колір: бежевий
Розмір: довжина 32 см, висота 29 см, товщина 16 см
Підкладка: шкіряна
Має одне відділення.
у комплекті косметичка, пильовик, документи.
Усі фото відповідають реальному вигляду сумки.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Без застібки |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 29 мм |
| Довжина | 32 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 6 500 ₴










