У нашому інтернет-бутиці PopBrandStore Ви можете придбати жіноча сумка Міу Міу (Miu Miu)
Матеріал: натуральна гладка шкіра, текстиль
Внутрішнє оздоблення: шкіра;
Розмір: 35*24 см
Колір: чорний
фурнітура — золото
Комплектація коробка, пильовик, документи
Всі фото відповідають реальному вигляду сумки!
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 400 ₴










Відправка з 25 квітня 2026
