Сумка SAINT LAURENT замша
Висота 23 см, ширина 22 см, глибина 9 см,
Колір: коричневий. колір фурнітури — золото
Натуральна замша. Комплектація: пакет фірмовий, пильовик, документи.
Всі фото відповідають реальному вигляду сумки.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 400 ₴








Відправка з 23 квітня 2026
