Новинка нашого інтернет-магазину http://popbrandstore.com.ua/ Шкіряна сумка-тоут THE ROW
Додатково: дві ручки заввишки 14 см Застібка: тогл Відділення/кишені: одне відділення, кишеня, кишеня на блискавці, кишеня для телефона Розмір (ШхВхГ, см): 39х28х22 см Догляд: спеціалізоване чищення Склад: шкіра натуральна Внутрішнє оздоблення: 100% бавовнаКолір: коричневий. колір фурнітури — золото/срібло
Комплектація пильовик
Всі фото відповідають реальному вигляду сумки.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 37 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 400 ₴







