Новинка нашого інтернет-магазину http://popbrandstore.com.ua/ сумка Balenciaga
Практична, завжди доречна ― вона просто створена для того, щоб сподобатися всім.
Матеріал: натуральна шкіра;
Колір: білий;
Розмір: ширина 34 см, висота 23 см, товщина 9 см
Колір фурнітури: срібло/золотий;
Підкладка: шкіряна
Має два відділення
Всі фото відповідають реальному вигляду сумки.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Спадщина |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Замок |
| Відділення | 2 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 34 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 400 ₴










