Новинка нашого інтернет-бутика www.popbrandstore.com.ua Сумка-шопер пляжна YSL
Сумка
- Розмір 37 55 *43 cv
- Колір: коричневий
- Матеріал: полотно, обробка шкіра
- Матеріал підкладки: солома
- Внутрішній опис сумки: 1 велике відділення, 2 кишеньки
Всі фото відповідають реальному вигляду сумки.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Шопер |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень | 1 |
| Висота | 55 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Глибина | 43 мм |
| Стан | Новий |
| Розмір | Великий |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Призначення | Для жінок |
| Регулювання розміру | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Джинс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 600 ₴












