Новинка нашого інтернет-бутика www.popbrandstore.com.ua
Сумочка Dizel
.
Комплектація: фірмова коробка, пильовик, документи.
| ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Матеріал: джинс Цвет: синій Розмір: довжина 20 см, висота 13 см Колір фурнітури: срібло Підкладка: шкіра |
|
Всі фото відповідають реальному вигляду виробу.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | frame bag |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Джинс |
| Колір | Синій |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Довжина плечового ременя | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 400 ₴





Відправка з 24 квітня 2026
