Гаманці Шанель
Натуральна м'яка шкіра вичинка ікра
Всі логотипи/чітке гравіювання
Серійний номер 🔝
У повних брендових пакованнях:
Коробка, пакет, пильовик, стрічка
Натуральна м'яка шкіра вичинка ікра
Всі логотипи/чітке гравіювання
Серійний номер 🔝
У повних брендових пакованнях:
Коробка, пакет, пильовик, стрічка
| Матеріал | Шкіра натуральна |
| Колір | чорний |
| Колір фурнітури | Золото |
| Деталі | |
| Розміри | 20.0 x 10.0 x 3.0 см |
Наші реальні фото!
Всі фото відповідають реальному вигляду виробу.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴









