Новинка нашого інтернет-магазину сумочка http://popbrandstore.com.ua/ D I O R
Інші товари ви можете переглянути тут:
на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Telegram канал https://t.me/pop_brand_store
підписуйтеся радіватимемо Вам!
Сумка Dior втілює в собі уявлення Дому про елегантність і красу. Елегантний і вишуканий, непідвладний часу стиль зроблений з овечої шкіри Ethereal сірого кольору з відстрочкою Cannage, що створює миттєво впізнавану стьобану текстуру. Підвіски DIOR з металу з блідо-золотим покриттям надають елегантності. Сумку Dior середнього розміру зі знімним тонким шкіряним плечовим ременем можна носити в руці або через плече.
Тонкий, регульований плечовий ремінь
- Сумка може поєднуватися з різними ремінцями з вишивкою.
- Матеріал: шкіра;
Колір: чорний
Розміри: 22 х 24 х 12 см
Комплектація: фірмова коробка, пильовик, документи.
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | frame bag |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 400 ₴





