Новинка нашого інтернет-магазину http://popbrandstore.com.ua/
Знакова капелюшна коробка Louis Vuitton, перетворена на чарівну сумку, яка чудово підійде для денного або вечірнього образу.
Ексклюзивна модель невеликого, але практичного розміру (вміщає iPhone 7) представлена у двох варіантах: класична канва Monogram з оздобленням з ялової шкіри та стильна канва Reverse Monogram з оздобленням із чорної шкіри теляти.
24x 18 x 8 cm
( довжина x висота x ширина )
- Канва Monogram
- Оздоблення з натуральної ялової шкіри
- Підкладка зі шкіри ягняти
- Золотиста фурнітура
- Регульована шкіряна ручка зверху
- Знімний регульований шкіряний ремінь
Має два відділення. Комплектація: коробка, пильовик, документи.
Всі фото відповідають реальному вигляду виробу.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-коробка |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 2 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 000 ₴









