Новинка! У нашому інтернеті-бутике сумочка BOTTEGA VENETA
- Шкіра натуральна: 100% чорного кольору
- Параметри виробу: Висота 16 см, ширина 27 см, глибина 9 см
- У комплект входить: коробка, пильовик.
Всі фото відповідають реальному вигляду сумки.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Конверт |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 1 основний |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 27 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 800 ₴









