Матеріал: натуральна шкіра вичинка сафіян;
Внутрішнє оздоблення: шкіра;
Розміри продукту
Колір: чорний
фурнітура — золото
Комплектація пильовик, документи
Всі фото відповідають реальному вигляду сумки!
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 700 ₴






