Новинка нашого інтернет-бутика www.popbrandstore.com.ua СУМКА DIOR BOOK TOTE С ВЫШИТЫМ УЗОРОМ
СУМКИ DIOR BOOK TOTE В КРАЩІЙ ЯКОСТІ!
В наявності середні та великі формати! 36 та 42 см
• Прикрашені суцільною 🫶🏼 вишивкою мотиву Dior Oblique кольорю екрю та синього!
• Вишивка 🪡 об'ємна, щільна, широка буква, як в оригіналі!
• Колір точно відповідає
• Серійні номери
У повних фірмових упаковках: Великі розкладні коробки на магнітах з ручками, чеками 🧾 документи, щільний пильовик та стрічка
- розмір великий: 42"35"18.5 см
- Модель можна носити в руці або на плечі
Всі фото відповідають реальному вигляду сумки.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 35 мм |
| Глибина | 18 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Шопер |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 42 мм |
| Призначення | Для жінок |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Джинс |
| Наявність коліс | Без коліс |
- Ціна: 7 000 ₴












