Новинка нашого інтернет-магазину сумочка http://popbrandstore.com.ua/ сумочка на пояс Louis vuitton Bumbag
Винятково функціональна сумка Bumbag з класичної канви Monogram зі шкіряною нашивкою Louis Vuitton Paris перетворює спортивну конструкцію на справжнє уособлення невимушеної елегантності. Модель можна носити як поясну сумку, а також через плече або на плечі для створення ще ефектнішого та яскравішого образу.
- Канва Monogram, натуральна ялова шкіра
- Підкладка з бавовняної канви
- Оздоблення з натуральної ялової шкіри
- Металеві деталі золотистого кольору
- 1 основне відділення із застібкою на блискавку з двома бігунками
- 1 регульований ремінь
- 1 ручка зверху
- 1 кишеня на блискавці ззаду
- 1 півкільце
- 1 нашивка з натуральної ялової шкіри
Розмір: W25cm x H13cm x D12cm.
Комплектація: фірмова коробка, пильовик, документи.
Всі фото відповідають реальному вигляду сумки.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 500 ₴









