Новинка нашого інтернет-магазину http://popbrandstore.com.ua/
Марк Джейкобс для створення мініатюрної сумки Snapshot вибрав міцну сап'ятову шкіру жовтого кольору:. Виріб із колекції сезону весна-літо 2019 року доповнений широким плечовим ременем із текстилю в білий горох. Два відділення, у які можна покласти телефон, кардхолдер і ключі, застібаються на блискавку. Єдиний декор — золотиста емблема на передній панелі.
Матеріал: натуральна шкіра;
Колір: білий;
Підкладка: тканинна
Має два відділення. Комплектація: коробка, пильовик, документи.
Матеріал: натуральна шкіра;
Колір: білий;
- Параметри виробу: Висота 11 см, ширина 18 см, глибина 6 см, довжина ремінця 97 см. До комплекту входить: пильовик.
Підкладка: тканинна
Має два відділення. Комплектація: коробка, пильовик, документи.
Всі фото відповідають реальному вигляду сумки.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jacobs |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 2 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 11 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 600 ₴



