Новинка нашого інтернет-магазину сумочка відомого бренда http://popbrandstore.com.ua/
Ця сумка притягує до себе погляди оточення. Велика металева пряжка підкреслюють її елегантність і шик.
Усередині сумка має три місткі відділення, одне з яких застібається на блискавку. Є також зовнішнє відділення.
Застібається сумка на замочок-застібку. Носити її можна на плечі, для цього вона має акуратний ланцюжок.
Матеріал: натуральна шкіра
Колір: пудрово-рожевий
Розмір: 26.0 x 18.0 x 10.0 см
Комплектація: фірмова коробка, пильовик, документи.
Всі фото відповідають реальному вигляду виробу.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Конверт |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Бичок |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Рожевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 700 ₴











