сумку LouLou Monogram виготовили з матової зернистої шкіри зі стьобаним візерунком, який у марці порівнюють із набивним мотивом на тканині матласе. Широкий клапан прикрасили монограмою Касандра (є створив Адольф Касандр 1963 року) кольору сталі, складеної з ініціатив Іва Сен-Лорана. Вона перегукується з плечовим ременем-ланцюжком. Модель увійшла в осінньо-зимову колекцію 2018 року.
Матеріал: натуральна шкіра
Колір: чорний
колір фурнітури — золотий.
- Параметри виробу: Висота 22 см, ширина 32 см, глибина 11 см, довжина ремінця 60 см.
Всі фото відповідають реальному вигляду сумки.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 29 мм |
| Довжина ручок | 100 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Кнопки |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 600 ₴








