Всесвітньо відомий концептуальний дизайнер, Антоніо Вакарело, надав нові відчуття класичному модному дому Saint Laurent, віддаючи данину автентичним принципам французького бренда. Під його чуйним керівництвом такі поняття, як «молодість», «вільність» і «рок-н-рольний шик», придбали нові значення.
Чорна шкіряна сумка "Niki Chain" від Saint Laurent (Сен Лоран). Відкидний клапан зверху, бляшка з логотипом спереду, стьобаний ефект, кілька внутрішніх відділень, задня прорізна кишеня, чіпкова лямка на плече.
- Параметри виробу: Висота 17 см, довжина 29 см, глибина 10 см
- Комплектація пильовик, документи.
Всі фото відповідають реальному вигляду виробу.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Ручки | Дві |
| Розмір | Середній |
| Ширина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Відділення | 2 основних |
| Довжина | 29 мм |
| Підкладка | Так |
| Висота | 17 мм |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Форма | Прямокутна |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
- Ціна: 11 200 ₴






