Параметри виробу: Висота 13 см, ширина 21,5 см, глибина 7 см, довжина ремінця 115 см.
Натуральна шкіра. Комплектація: коробка, пильовик, документи.
Всі фото відповідають реальному вигляду виробу.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Ручки | Немає |
| Розмір | Малий |
| Ширина | 7 мм |
| Колір | Білий |
| Плечовий ремінь | Так |
| Відділення | 1 основний |
| Довжина | 22 мм |
| Висота | 13 мм |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Форма | Прямокутна |
| Тип сумки | Клатч |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Магніт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 000 ₴











