Новинка нашого інтернет-магазину http://popbrandstore.com.ua/
Чіткий і строгий силует цієї сумки має незмінну актуальність, а яскравий кольоровий ремінь відбиває ультрамодні тенденції. Крім ефектного дизайну, сумка Cluny вирізняється практичністю, що робить її ідеальним вибором для бізнесу. Її можна носити за ручки в руках або на згині ліктя, а за допомогою знімного ременя – на плече. Магнітна застібка забезпечить надійний захист ваших речей, розміщених у зручних внутрішніх кишенях.
29.0 x 23.0 x 10.0 cm
(довжина x висота x ширина )
(довжина x висота x ширина )
- Канва Monogram
- Підкладка з мікрофібри
- Золотиста фурнітура
- Клапан із магнітною застібкою
- Знімний ремінь
- Внутрішня кишеня на блискавці
- Подвійна внутрішня кишеня для смартфонів
- 4 ніжки, що захищають дно сумки
Всі фото відповідають реальному вигляду сумки.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 10 мм |
| Довжина | 29 мм |
| Висота | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Підкладка | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Ручки | Одна |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Форма | Квадратна |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Жорсткість | Жорстка |
| Колір | Коричневий |
| Тип застежки | Магніт |
| Плечовий ремінь | Так |
| Відділення | 2 основних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 400 ₴









