Новинка нашого інтернет-магазину http://popbrandstore.com.ua/
сумка-хобо Jackie середнього розміру, яка представила новий погляд бренда на класичну модель 1958 року, присвячену Жаклін Кеннеді Онесіс. золотиста фурнітура, бавовняна підкладка, внутрішня кишеня на блискавці, кишені для смартфона, довжина ременя 19 см, металева застібка.
Матеріал: натуральна шкіра
Колір: коричневий
Розмір: Ширина 26 смВисота 19 см Глибина 5 см Ремінець 19 см
Комплектація: пильовик, документи.
Всі фото відповідають реальному вигляду виробу.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 19 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 26 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Колір | Коричневий |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Конверт |
| Відділення | 1 основний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 000 ₴






