Всесвітньо відомий концептуальний дизайнер, Антоніо Вакарело, надав нові відчуття класичному модному дому Saint Laurent, віддаючи данину автентичним принципам французького бренда. Під його чуйним керівництвом такі поняття, як «молодість», «вільність» і «рок-н-рольний шик», придбали нові значення.
Бордова шкіряна сумка "Niki Chain" від Saint Laurent (Сен Лоран). Відкидний клапан зверху, бляшка з логотипом спереду, стьобаний ефект, кілька внутрішніх відділень, задня прорізна кишеня, чіпкова лямка на плече.
- Параметри виробу: Висота 28 см, довжина 28 см, глибина 10 см
- Комплектація пильовик, документи.
Всі фото відповідають реальному вигляду виробу.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 28 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Дві |
| Форма | Квадратна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Без застібки |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Відділення | 2 основних |
- Ціна: 11 600 ₴





