- Параметри виробу: Висота 12 см, ширина 19 см, глибина 6 см, довжина ремінця 117 см. До комплекту входить: пильовик.
- натуральна шкіра, колір чорний
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 12 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 19 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Малий |
| Тип застежки | Магніт |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип сумки | Конверт |
| Відділення | 1 основний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 200 ₴







