Новинка нашого інтернет-магазину сумочка Dior http://popbrandstore.com.ua/
Сумки DIOR зможуть знайти місце в гардеробі будь-якої дівчини, тому що підійдуть і до вечірньої сукні, і до топа з джинсами. Вони матимуть чудовий вигляд на плечі зовсім молодої дівчини або вже зрілої леді. Ця сумка ще зовсім нова, але вона вже досконала класика.
Лаконічний дизайн із впізнаваним графічним малюнком на шкірі, який є тільки в Dior, технологічний і водночас дуже простий замок, і ланцюжок із підвісками-брелками у формі букв D I O R.
Усередині — дві окремі кишені та 6 відділень для карток. Ланцюг знімний, довжина — 110 см.
Матеріал: кожа;
Колір: чорний
РРозмір: 25 x 16.0 x 7.0 см
Комплектація: коробка, пильовик, документи.
Всі фото відповідають реальному вигляду виробу.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Багет |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 7 мм |
- Ціна: 5 600 ₴






