Новинка нашого інтернет-магазину http://popbrandstore.com.ua/
У сезоні весна-літо 2021 року Алессандро Мікеле доповнив лінію сумок Ophidia невеликою моделлю у формі трапеції. Аксесуар виготовили з міцного канваса з фірмовим патерном GG Supreme та фактурної шкіри (матеріали виготовили й обробили з дбайливим ставленням до природи). Виріб, декорований знаковою червоно-зеленою стрічкою Web, закривається широким клапаном з аграфом у формі GG-монограми з ініціатив Гуччі.
Матеріал: натуральна шкіра
Колір: коричневий
- Параметри виробу: Висота 17 см, ширина 24,6 см, глибина 8,5 см, довжина ремінця 107 см. До комплекту входить: пильовик.
Комплектація: фірмова коробка, пильовик, документи.
Всі фото відповідають реальному вигляду виробу.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Конверт |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 800 ₴







