Вузький кремовий кант не тільки відтіняє білий колір сумки GG Marmont з круїзної колекції 2020 року, але й робить її графічнішою. Ефект підтримує стьобаний мотив, який має особливо виразний вигляд завдяки глянсовому блиску м'якої шкіри. Велика GG-монограма нагадує про приладдя виробу до марки, заснованої Гуччіо Гуччі. В аксесуар із комбінованим плечовим ременем помістяться гаманець, телефон і ключі.
Купити сумку ви можете в інтернет- бутике http://popbrandstore.com.ua/ оформивши замовлення на сайті або зателефонувавши нам.
Деталі:
колір — пудрово-рожевий
матеріал — натуральна шкіра
- Параметри виробу: Висота 15 см, ширина 22 см, глибина 7 см, довжина ремінця 66 см. До комплекту входить: пильовик.
Всі фото відповідають реальному вигляду виробу.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Пудровий |
| Розмір | Малий |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | 1 основний |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 700 ₴




