Новинка нашого інтернет-магазину сумочка http://popbrandstore.com.ua/
У сезоні весна-літо 2021 року Донатела Версаче вперше представила сумки з лінії La Medusa, вибравши для них різні відтінки. Ця модель із матової зерненої шкіри вийшла стриманою настільки, наскільки це тільки можливо. Вся річ в універсальному чорному кольорі, який став ідеальним фоном для золотистого аграфа у формі голови горгони Медузи. Аксесуар із короткою ручкою доповнили двома плечовими ременями: у вигляді масивного ланцюжка та регульованим.
Матеріал: натуральна шкіра;
Колір: коричневий;
Розмір:
- Параметри виробу: Висота 20 см, ширина 27 см, глибина 12,5 см, довжина ремінця 109 см. До комплекту входить: ланцюжок завдовжки 70 см; пильовик
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Ручки | Немає |
| Розмір | Середній |
| Ширина | 13 мм |
| Колір | Коричневий |
| Плечовий ремінь | Так |
| Відділення | 1 основний |
| Довжина | 27 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Форма | Прямокутна |
| Тип сумки | Конверт |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 600 ₴








