Новинка нашого інтернет-магазину http://popbrandstore.com.ua/
Кремовий відтінок невеликої сумки Roman Stud компенсували впізнаваними шипами-пірамідами з платиновим напиленням. Майстри марки, заснованої Валентино Гараані, зшили модель із міцної матової шкіри зі стьобаним візерунком. Всередину помістяться смартфон, гаманець і ключі. До комплекту входить ковзний ремінь-ланцюжок.
- Параметри виробу: Висота 16 см, ширина 23 см, глибина 8 см, довжина ручки 26 см, довжина ремінця 112 см. До комплекту входить: пильовик.
Всі фото відповідають реальному вигляду сумки.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Білий |
| Розмір | Середній |
| Форма | Квадратна |
| Тип застежки | Магніт |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | 2 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 200 ₴








