У сезоні осінь-зима 2021 року Ентоні Ваккарелло переосмислив сумку-конверт Monogram. Дизайнер марки, заснованої Івом Сен-Лораном, перетворив її в невеликий об'ємний рюкзак, за допомогою вставок з гладкого матеріалу і вузьких лямок з золотистими ланцюжками. Від свого прообразу модель Joe отримала стьобаний шевронный візерунок і кишеня з клиновидним клапаном, декорованим знаковою монограмою Кассандра. У аксесуар з блискучої шкіри помістяться планшет, гаманець і складаний парасолька.
Робили:
- Параметри виробу: Висота 29 см, ширина 19 см, глибина 15 см, довжина ремінця 76 див. В комплект входить: пильовик.
Доставка та повернення
Всі фото відповідають реальному вигляді рюкзака.
Інші товари ви можете переглянути тут : на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтесь будемо раді Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 29 см |
| Глибина | 15 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 19 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 600 ₴








