Цей елегантний гаманець, виготовлений із м'якої шкіри Taurillon з обтягнутим шкірою логотипом LV, створений за мотивами легендарної лінії сумок Capucines. Одночасно чарівний і функціональний, він досить великий, щоб вмістити все, що вам може знадобитися впродовж дня.
| Матеріал | Шкіра натуральна |
| Колір | червоний |
| Колір фурнітури | золото |
| Деталі | |
| Розміри | 20.0 x 11.0 x 2.5 см ( довжина x висота x ширина) |
Наші реальні фото!
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Червоний |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Довжина | 19 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Товщина | 2.5 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 400 ₴





