Дуже приємно спостерігати за тим, що, залишається недоторканою внутрішня концепція дизайну Сен Лоран — концепція зручності, лаконічності та шику, у такий спосіб зберігаючи любов давніх шанувальників, і завойовуючи серця сучасних модниць. Ця сумка — просто незамінний вечірній аксесуар.
- Параметри виробу: Висота 17 см, ширина 24 см, глибина 7 см, довжина ремінця 70 см.
Колір: чорний. колір фурнітури — срібло. Натуральна шкіра. Комплектація: коробка, пильовик, документи.
Всі фото відповідають реальному вигляду сумки.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 800 ₴






